Wieczory panieńskie

Osobnym punktem naszej działalności jest przeznaczenie pokładu Party Boat pod organizację najważniejszego obok ślubu momentu w życiu zarówno panny młodej jak i pana młodego.

Wieczór Panieński, tak jak Kawalerski to ostatnia impreza w stanie wolnym. Jego ideą jest radość odczuwana z dokonywania rzeczy, które po ślubie nie będą już dostępne. Oczywiście, dzięki Party Boat można cofnąć czas – zawsze kiedy staniecie znów na naszym pokładzie, czas się po prostu cofnie i przypomnicie sobie spędzone z nami chwile, a w ich organizacji jesteśmy prawdziwymi ekspertami.

Cennik:

Pierwsza godzina - 500zł

dwie godziny - 800zł

trzy godziny - 1200zł

cztery godziny - cena do negocjacji

 

Popularny zwyczaj świętowania wieczorów panieńskich i kawalerskich najprawdopodobniej narodził się w XIX wieku. Dawniej organizowano takie wieczory w przededniu ślubu jako pożegnalne, lecz huczne pożegnalne wieczory młodych, spędzane przez nich osobno i w gronach przyjaciół, którzy nazajutrz brali udział w uroczystościach ślubnych.

Dziś wszystko odbywa się z odpowiednim wyprzedzeniem, ale jak każde tradycja w odpowiedniej oprawie i atmosferze, które z przyjemnością zapewniamy naszym gościom. Gwarantujemy dobrą muzykę, doskonałe nagłośnienie i system oświetleniowy, wybraną konfigurację pokładów – na potrzeby tanecznego parkietu, albo bufetu z przekąskami. U nas poczujecie się jak u siebie, a magia wieczoru będzie mieć niesamowitą podbudowę w urokliwych krajobrazach, grze świateł nocnej twarzy miasta. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, razem sprawimy że ten jedyny w swoim rodzaju wieczór będzie niebanalny i niezapomniany.

Catering można zamówić, jest też możliwość że nasi goście wniosą na pokład swoje przekąski i napoje. Od was też zależy, czy wieczór będzie regularną dyskoteką, czy może zbiorem prób na progu nowego życia przyszłej żony, czy przyszłego męża. Jako alternatywa dla pobytu w lokalu gwarantujemy wszystko, czego możecie spodziewać się gdzie indziej ale przy braku osób postronnych i pełnej kontroli nad przebiegiem wieczoru. Podobnie jak w przypadku większości punktów z oferty Party Boat, wystarczy powiedzieć jak zamierzacie spędzić ten rejs, a my dołożymy starań by zorganizować go na najwyższym poziomie, łącznie z obecnością na pokładzie strip-teaserów.